Skip to content

Fundacja Rozwoju Diagnostyki Laboratoryjnej

Powiększ rozmiar czcionki Zmiejsz rozmiar czcionki Normalny rozmiar czcionki
Aktualności arrow Konkursy, Nagrody arrow IFCC WorldLab Stambuł 2014 - konkurs streszczeń
IFCC WorldLab Stambuł 2014 - konkurs streszczeń Drukuj Poleć znajomemu
Szanowni Państwo,
Zapraszamy wszystkich członków Towarzystwa, którzy zgłosili lub zamierzają zgłosić streszczenia doniesień naukowych na 22. Międzynarodowy Kongres Chemii Klinicznej i Medycyny Laboratoryjnej (IFCC WorldLab) w Stambule w czerwcu 2014 (http://www.istanbul2014.org ), do udziału w konkursie streszczeń organizowanym przez PTDL i Fundację Rozwoju Diagnostyki Laboratoryjnej. Nagrodą w konkursie będzie pokrycie kosztów wyjazdu na Kongres Autorów wyróżnionych prac. Konkurs odbędzie się zgodnie z zamieszczonym poniżej regulaminem. Wszelkie pytania dotyczące konkursu proszę wysyłać na adres: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Zapraszamy Państwa do udziału i życzymy powodzenia!
Z poważaniem,
Za Zarząd Główny PTDL
Dr hab. n. med. Bogdan Solnica, prof. UJ

REGULAMIN KONKURSU STRESZCZEŃ ZGŁOSZONYCH NA 22. MIĘDZYNARODOWY KONGRES CHEMII KLINICZNEJ, STAMBUŁ 2014


 1. W konkursie mogą brać udział wyłącznie członkowie PTDL, którzy mają opłacone składki członkowskie (do roku 2013 włącznie) i są pierwszymi (lub prezentującymi) Autorami doniesień, których streszczenia zostały zgłoszone na Kongres.
 
2. W celu udziału w konkursie, po zgłoszeniu streszczenia na Kongres zgodnie z zasadami opisanymi na stronie internetowej http://www.istanbul2014.org , należy wysłać pocztą elektroniczną na adres: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć następujące dokumenty:
  a) zgłoszone na Kongres streszczenie w formacie MS Word,
  b) wiadomość generowaną automatycznie, przysyłaną pocztą elektroniczną przez biuro Kongresu jako potwierdzanie zgłoszenie streszczenia,
  c) wypełniony formularz danych osobowych (pobrany ze strony) ze zgodą na ich przetwarzanie.
 
3. Warunkiem uczestniczenia w konkursie jest nadesłanie kompletnej dokumentacji zgłaszanego streszczenia oraz potwierdzenie przez Zarząd odpowiedniego Oddziału PTDL przynależności uczestnika konkursu do Towarzystwa i opłacenia składek. Władze Oddziałów Terenowych będą otrzymywały pocztą elektroniczną zapytania o każdego uczestnika konkursu.
TERMIN NADSYŁANIA STRESZCZEŃ I POZOSTAŁYCH DOKUMENTÓW – 22.02.2014.

4. Nadesłane streszczenia będą oceniane przez Komisję Konkursową powołaną przez Zarząd Główny PTDL, w składzie:
•    Prof. dr hab. Milena Dąbrowska
•    Prof. dr hab. Grażyna Odrowąż-Sypniewska
•    Prof. dr hab. Marek Jurkowski
•    Prof. dr hab. Bogdan Mazur
•    Prof. dr hab. Dariusz Sitkiewicz
•    Prof. dr hab. Maciej Szmitkowski
Członkowie Komisji będą oceniać nadesłane streszczenia nie mając żadnych informacji na temat ich Autorów, uwzględniając w punktowej ocenie wartość naukową streszczenia, metodykę badania oraz opracowanie wyników i formułowanie wniosków. Ostateczną ocenę pracy będzie stanowić suma punktów przyznanych przez wszystkich członków Komisji. Laureatami konkursu zostaną Autorzy streszczeń, które otrzymają największą liczbę punktów.
 
5. Zakończenie konkursu i ogłoszenie wyników na stronach internetowych PTDL i Fundacji Rozwoju Diagnostyki Laboratoryjnej – 21.03.2014.
 
6. Nagrodą dla laureatów konkursu będzie pokrycie kosztów wyjazdu na 22. Międzynarodowy Kongres Chemii Klinicznej i Medycyny Laboratoryjnej w Stambule, w dniach 22-26.06.2014. Finansowanie będzie obejmowało opłatę rejestracyjną oraz koszty podróży i zakwaterowania, nie będzie natomiast pokrywało kosztów programu socjalnego. Zgodnie z obowiązującymi przepisami skarbowymi, osoby korzystające z finansowania otrzymają stosowny formularz PIT. Obsługę biurową, finansową i organizacyjną laureatów konkursu zapewni biuro Fundacji Rozwoju Diagnostyki Laboratoryjnej w Krakowie (www.diaglab.pl)
Formularz do pobrania Formularz do pobrania
 

Fundacja Diaglab

31-231 Kraków
ul. Bociana 22

Tel. +48 12 614 52 38
E-mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć  

 
  baner
 
Diagnostyka Laboratoryjna
 
 baner