Skip to content

Fundacja Rozwoju Diagnostyki Laboratoryjnej

Powiększ rozmiar czcionki Zmiejsz rozmiar czcionki Normalny rozmiar czcionki
Aktualności arrow Konkursy, Nagrody arrow IFCC-EFLM EuroMedLab Ateny 2017 - konkurs streszczeń
IFCC-EFLM EuroMedLab Ateny 2017 - konkurs streszczeń Drukuj Poleć znajomemu

Szanowni Państwo,

Zapraszamy wszystkich członków Towarzystwa, którzy są Autorami streszczenia / doniesienia naukowego przyjętego do prezentacji na 22. Europejskim Kongresie Chemii Klinicznej i Medycyny Laboratoryjnej (IFCC-EFLM EuroMedLab) w Atenach w dniach 11-15 czerwca 2017 (http://www.athens2017.org), do udziału w konkursie streszczeń organizowanym przez PTDL i Fundację Rozwoju Diagnostyki Laboratoryjnej. Nagrodą dla Autorów wyróżnionych w konkursie będzie pokrycie kosztów transportu i rejestracji na Kongres. Konkurs odbędzie się zgodnie z zamieszczonym poniżej regulaminem. Wszelkie pytania dotyczące konkursu proszę wysyłać na adres:  Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 Zapraszamy Państwa do udziału i życzymy powodzenia!
Z poważaniem,
Za Zarząd Główny PTDL
Dr hab. n. med. Bogdan Solnica, prof. UJ

REGULAMIN KONKURSU STRESZCZEŃ PRZYJĘTYCH NA 22. EUROPEJSKI KONGRES CHEMII KLINICZNEJ ATENY 2017

 1. W konkursie mogą brać udział wyłącznie członkowie PTDL, którzy mają opłacone składki członkowskie (do roku 2016 włącznie) i są pierwszymi (lub prezentującymi) Autorami doniesienia przyjętego do prezentacji na Kongresie.
 2. W celu udziału w konkursie, po zgłoszeniu streszczenia na Kongres zgodnie z zasadami opisanymi na stronie internetowej http://www.athens2017.org, należy wysłać pocztą elektroniczną na adres:  Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć  następujące dokumenty:
  a) zgłoszone na Kongres streszczenie w formacie MS Word,
  b) potwierdzanie przyjęcia streszczenia/doniesienia do prezentacji przysyłane przez biuro Kongresu,
  c) wypełniony formularz danych osobowych (pobrany ze strony) ze zgodą na ich przetwarzanie.
  Uczestnik konkursu może przysłać jedno przyjęte do prezentacji streszczenie.
 3. Warunkiem uczestniczenia w konkursie jest nadesłanie kompletnej dokumentacji zgłaszanego streszczenia oraz potwierdzenie przez Zarząd odpowiedniego Oddziału PTDL przynależności uczestnika konkursu do Towarzystwa i opłacenia składek. Władze Oddziałów PTDL będą otrzymywały pocztą elektroniczną zapytania o każdego uczestnika konkursu.
  TERMIN NADSYŁANIA STRESZCZEŃ I POZOSTAŁYCH DOKUMENTÓW – 31.12.2016.
 4. Nadesłane streszczenia będą oceniane przez Komisję Konkursową powołaną przez Zarząd Główny PTDL. Członkowie Komisji będą oceniać nadesłane streszczenia nie mając żadnych informacji na temat ich Autorów, uwzględniając w punktowej ocenie wartość naukową streszczenia, metodykę badania, opracowanie wyników i formułowanie wniosków oraz poprawność tekstu w języku angielskim. Ostateczną ocenę pracy będzie stanowić suma punktów przyznanych przez wszystkich oceniających ją członków Komisji. Laureatami konkursu zostaną Autorzy streszczeń, które otrzymają największą liczbę punktów.
 5. Zakończenie konkursu i ogłoszenie wyników na stronach internetowych PTDL i Fundacji Rozwoju Diagnostyki Laboratoryjnej – 31.01.2017.
 6. Nagrodą dla laureatów konkursu będzie pokrycie kosztów transportu i rejestracji na 22. Europejski Kongres Chemii Klinicznej i Medycyny Laboratoryjnej w Atenach, w dniach 11-15.06.2017. Finansowanie będzie obejmowało opłatę rejestracyjną oraz koszty podróży, nie będzie natomiast pokrywało kosztów programu socjalnego. Zgodnie z obowiązującymi przepisami skarbowymi, osoby korzystające z finansowania otrzymają stosowny formularz PIT. Obsługę biurową, finansową i organizacyjną laureatów konkursu zapewni biuro Fundacji Rozwoju Diagnostyki Laboratoryjnej w Krakowie (www.diaglab.pl)
 

Fundacja Diaglab

31-231 Kraków
ul. Bociana 22

Tel. +48 12 614 52 38
E-mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć  

 
  baner
 
Diagnostyka Laboratoryjna
 
 baner